Název tématu

Moderátor: Předsednictvo Sdop

Odpovědět
Ondřej Kališ
Předsednictvo Sdop
Příspěvky: 1378
Registrován: 8.8.2018 22:51:40

Název tématu

Příspěvek od Ondřej Kališ »

Může mi někdo vysvětlit smysl nápadu, aby v sekci Tram-bus.cz bylo podtéma Články, ve kterém by logicky byla drtivá většina obsahu? Cílem by mělo být logické rozdělení fóra na témata aby se to následně dobře hledalo, takže prosím pokud chcete založit vlákno o jiném typu článků, založte novou kategorii nebo to napište rovnou do tématu Tram-bus.cz.

Organizační otázky typu jestli někde uvádět data k fotkám patří do interní diskuse.

Vojtěch Vilímec
Člen Sdop
Příspěvky: 361
Registrován: 8.8.2018 22:45:54

Re: Název tématu

Příspěvek od Vojtěch Vilímec »

Název jsem přejmenoval já na základě přání Vojty Jánského. Připadá mi logické, aby byly všechny články na jednom místě. A že tu bude nejvíc témat, to snad nevadí, ne?

Ondřej Kališ
Předsednictvo Sdop
Příspěvky: 1378
Registrován: 8.8.2018 22:51:40

Re: Název tématu

Příspěvek od Ondřej Kališ »

Vojtěch Vilímec píše:
13.8.2018 10:55:42
Název jsem přejmenoval já na základě přání Vojty Jánského. Připadá mi logické, aby byly všechny články na jednom místě. A že tu bude nejvíc témat, to snad nevadí, ne?
Přijde mi to nesmyslné, protože v souvislosti se stránkami se budou zřejmě řešit články z nějakých 95 %, když nepočítám nějaké vnitřní záležitosti. Z principu mě nenapadá moc věcí, co by se daly řešit v kategorii Tram-bus.cz a nepatřily mezi články. Takže bych rovnou v hlavním vlákně dělil subkategorie tematicky, jak jsem navrhl původně. :)

Odpovědět