Přístupy do kategorií

Sekce pro řešení technických a organizačních záležitostí fóra.
Náměty, připomínky a hlášení piště sem.

Moderátor: Předsednictvo Sdop

Odpovědět
Ondřej Kališ
Předsednictvo Sdop
Příspěvky: 1378
Registrován: 8.8.2018 22:51:40

Přístupy do kategorií

Příspěvek od Ondřej Kališ »

V tuto chvíli jsem nastavil přístupy do kategorií tak, jak by správně měly být, tak prosím, aby je nikdo neměnil, pokud se na tom nedohodneme, nebo pokud nenarazí na chybu. Stav by měl být následující:
Oznámení:
SPVHD - Interní, Spolupráce s obcemi:
- přístup jen pro členy SPVHD, hlasování pro skupinu Členové SPVHD

SPVHD - Dopravní kalendář, Facebook
- přístup pro členy SPVHD a redaktory Tram-bus.cz, hlasování pro skupinu Členové SPVHD a Redaktoři Tram-bus.cz

Tram-bus.cz - Interní
- přístup jen pro redaktory, hlasování jen pro redaktory
- přístup jsem dal i skupině Členové SPVHD (aby věděli, co se v projektu děje, lze příp. omezit jen na předsednictvo, ale vycházím z toho, že členové jsou pečlivěji vybíráni a SPVHD je víceméně nadřazený projekt)

Spolupracovníci nemají mít implicitně přístup do žádného interního fóra! Bude jim povolován jen individuálně!
Prosím o důsledné zachování této struktury, aby nedošlo k případnému neúmyslnému úniku informací, které nechceme zveřejnit.

Změnu oprávnění mohou odsouhlasit vedoucí jednotlivých projektů nebo členové předsednictva SPVHD, příp. redakční rady.

Dále jsem nastavil správně moderátory fór, takže rovněž poprosím už neměnit!

tomas.juza
Správce fóra
Příspěvky: 353
Registrován: 8.8.2018 21:16:55

Re: Přístupy do kategorií

Příspěvek od tomas.juza »

Ode dneška je též funkční zálohování fóra

Ondřej Kališ
Předsednictvo Sdop
Příspěvky: 1378
Registrován: 8.8.2018 22:51:40

Re: Přístupy do kategorií

Příspěvek od Ondřej Kališ »

Když se teď kouknete na fórum Pirátů, tak se jim tam taky zdvojili moderátoři. Takže to asi bude problém, který se občas vyskytuje a doporučuji si důkladně zapsat/zálohovat moderátorská nastavení.

Naštěstí v případě moderátorů by měli mít individuální práva snad jen vedoucí projektů. S přístupy do skupin to bude složitější. ;)

Odpovědět