Offtopic

Sekce pro řešení technických a organizačních záležitostí fóra.
Náměty, připomínky a hlášení piště sem.

Moderátor: Předsednictvo Sdop

Odpovědět
Ondřej Kališ
Předsednictvo Sdop
Příspěvky: 1378
Registrován: 8.8.2018 22:51:40

Offtopic

Příspěvek od Ondřej Kališ »

Potřebuji pomoc s nastavením kódu OT. Neboť jako osoba bohužel neznalá používaného kódu nejsem bohužel schopen vše dokončit.

V tuhle chvíli vypadá kód takhle:

Kód: Vybrat vše

<dl><dt><a onclick="if (this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('dd')[0].style.display=='none')
{this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('dd')[0].style.display='';this.innerHTML = '[Offtopic]';}
else {this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('dd')[0].style.display='none';this.innerHTML = '{TEXT}';};">
[Offtopic]</dt><dd style="display: none"></dd></a></dl>
Podařilo, aby při skrytí Offtopicu se zobrazil jen textový odkaz [Offtopic] a při zobrazení aby se zobrazil pouze zamýšlený text, na který když kliknu, zobrazí se opět odkaz [Offtopic]. Hlavní je, aby tam nebylo žádné odřádkování, tzn. aby skrytí bylo možné použít třeba uprostřed věty, což se mi zatím nepodařilo, a rád bych textu nastavil místo modré barvy style="color:gray".

Podle mě jsme od toho krůček, ale jde o to opravit moje chyby, aby to začalo fungovat. Pak se můžeme bavit o tom, jak dát místo nápisu [Offtopic] stylový obrázek. :)
[Offtopic]
Tohle už je offtopic!
.

A pořád mám pocit, že to dl, dt a dd tam je v našem případě navíc, jenže s ním počítá ta podmínka. A to se mi nedaří upravit.

tomas.juza
Správce fóra
Příspěvky: 353
Registrován: 8.8.2018 21:16:55

Re: Offtopic

Příspěvek od tomas.juza »

Mám to dát tak, aby to šlo zas skrývat, nebo ne?

Ondřej Kališ
Předsednictvo Sdop
Příspěvky: 1378
Registrován: 8.8.2018 22:51:40

Re: Offtopic

Příspěvek od Ondřej Kališ »

tomas.juza píše:
1.11.2018 20:14:49
Mám to dát tak, aby to šlo zas skrývat, nebo ne?
Rozhodně jo, pokud to půjde. A hoď nám sem kód, ať to můžeme porovnat, prosím. :)

Jinak fakt skvělá práce, až budu normálně doma, tak seženu obrázek. ;)

tomas.juza
Správce fóra
Příspěvky: 353
Registrován: 8.8.2018 21:16:55

Re: Offtopic

Příspěvek od tomas.juza »

Kód je

Kód: Vybrat vše

<dl style="display:inline;">
	<dt style="display:inline;">
		<a onclick="if (this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('dd')[0].style.display=='none') {this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('dd')[0].style.display='inline';this,style.display='none'} else {this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('dd')[0].style.display='none';this.style.display=''};">[Offtopic]</a>
	</dt>
	<dd style="display: none;color: grey;">{TEXT}</dd>
</dl>
V praxi to vypadá přibližně takto -
[Offtopic]
pokusník
- nebo pokusík?? :-D

Odpovědět