Ceny pro soutěžící

Moderátoři: Tomáš Ondráček, Předsednictvo SPVHD

Odpovědět
Tomáš Ondráček
Vedoucí projektů

Ceny pro soutěžící

Příspěvek od Tomáš Ondráček » 25.2.2019 18:47:14

Zdravím Vás všechny,

je třeba začít zajišťovat i ceny.

Ceny pro vítěze:

Byl bych rád, kdyby letos byly nějaká hodnotnější ceny, myslím si, že by nám to mohlo přilákat více soutěžících. Za sebe navrhuji, abychom poslali větším celorepublikovým dopravcům žádost o dar. Mám na mysli nějaké slevy na jízdné, kreditovou jízdenku apod. Nabízí se Flixbus, České dráhy, Regio Jet a Leoexpress. Záleží teď na domluvě, kterému z těchto dopravců pošleme žádost jako první. Bylo by asi blbé, kdyby nám něco dali třeba Flix a Regio Jet a oba by byli na letáčku uvedeni jako hlavní sponzoři
[Offtopic]
(jelokož to jsou velcí rivalové :D)
. Za sebe bych asi volil výše psané pořadí Flix, ČD, RJ, LE. Je to hlavně z důvodu, co normálně tito dopravci nabízí ke koupi. Zvolil bych tyto 4 dopravce, protože mají v ČR největší síť. Pokud jsem na někoho zapomněl, kdo by byl vhodný, napište to sem. V případě, že nesouhlasíte s tímto pořadím nebo vůbec s těmito cenami jako takovými, napište to i s konkrétním důvodem a případně navrhněte alternativu. Čekám do čtvrtka 28.2.

Ceny pro ostatní účastníky budou jako každý rok klasické věci. Propisky, bloky, vystřihovánky ...

Ondřej Kališ
Předseda SPVHD

Re: Ceny pro soutěžící

Příspěvek od Ondřej Kališ » 26.2.2019 12:39:22

Za sebe si myslím, že pořadí je nepodstatné, ale měl bys všechny e-maily odeslat v obdobnou dobu (řekněme během jedné hodiny). Nepředpokládám, že by si zaměstnanci dopravců vzájemně porovnávali maily, kdo ho dostal o minutu dřív. ;)

Jinak hodnotnější odměny vítám, jen pozor - soutěž se reálně bude věnovat spíše městské a regionální dopravě, témata na dálkovou dopravu mě reálně moc nenapadají a rozhodně ještě v soutěži nebyla. Proto je otázkou, zda zrovna u těchto dopravců očekávat velký zájem. Ale byla by to pro ně reklama - tak uvidíme.

Tomáš Ondráček
Vedoucí projektů

Příspěvek od Tomáš Ondráček » 26.2.2019 17:01:31

Ondřej Kališ píše:
26.2.2019 12:39:22
Za sebe si myslím, že pořadí je nepodstatné, ale měl bys všechny e-maily odeslat v obdobnou dobu (řekněme během jedné hodiny). Nepředpokládám, že by si zaměstnanci dopravců vzájemně porovnávali maily, kdo ho dostal o minutu dřív. ;)
To je ta druhá možnost, kterou jsem nepsal. Poslat to všem zároveň. Teď ale nevím, co bychom dělali, kdyby náhodou nám něco nabídli dva dopravci. Ceny od dvou velkých dopravců zároveň nechci, to by mohlo vypadat pěkně blbě a odmítat? To mi přijde při nejmenším neslušné.
Ondřej Kališ píše:
26.2.2019 12:39:22
Jinak hodnotnější odměny vítám, jen pozor - soutěž se reálně bude věnovat spíše městské a regionální dopravě, témata na dálkovou dopravu mě reálně moc nenapadají a rozhodně ještě v soutěži nebyla. Proto je otázkou, zda zrovna u těchto dopravců očekávat velký zájem. Ale byla by to pro ně reklama - tak uvidíme.
Ano, ale za zkoušku nic nedáme. Jestli bude zájem, to uvidíme. Reklama to pro ně bude do jisté míry dobrá. Jinak jakou jinou cenu bychom dát? Mě nic nenapadá. Musí být celorepublikově snadno využitelná, jelikož je to celorepubliková soutěž.

Ondřej Kališ
Předseda SPVHD

Příspěvek od Ondřej Kališ » 26.2.2019 17:53:39

Tomáš Ondráček píše:
26.2.2019 17:01:31
To je ta druhá možnost, kterou jsem nepsal. Poslat to všem zároveň. Teď ale nevím, co bychom dělali, kdyby náhodou nám něco nabídli dva dopravci. Ceny od dvou velkých dopravců zároveň nechci, to by mohlo vypadat pěkně blbě a odmítat? To mi přijde při nejmenším neslušné.
Naopak. Jediná přijatelná možnost je podle mě poslat to všem dopravcům, jinak bychom některému stranili. Nepředpokládám, že by nám poskytli stejné ceny, takže je budeme moci vhodně rozdělit a ještě ukážeme, jak jsme nestranní.

Tomáš Ondráček
Vedoucí projektů

Příspěvek od Tomáš Ondráček » 26.2.2019 19:34:05

Dobře, mně je to vcelku jedno ;)

Odpovědět